Praca dla Pielęgniarki/ Pielęgniarza

KONTAKT

Bodzia - Dodane przez konik (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla Pielęgniarki/ Pielęgniarza

Centrum Językowe Konik nr rejestru 7559 poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowiskach :

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Opis stanowiska:

Praca w szpitalach oraz domach seniora na terenie całych Niemiec.

Wymagania:
wykształcenie (dyplom z określonym stanowiskiem pielęgniarka lub pielęgniarz)
aktualne prawo do wykonywania zawodu
znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie, wymagany certyfikat kwalifikacji ( jeżeli znasz język bardzo dobrze a nie posiadasz certyfikatu pracodawca podczas rozmowy telefonicznej określi Twój poziom znajomości języka)
przetłumaczone dokumenty przez tłumacza przysięgłego

Oferujemy:
legalną pracę na podstawie umowy o pracę w Niemczech
zarobki w granicach 2500 2800 brutto
dodatkowo płatne nadgodziny oraz dni świąteczne 100,00-350,00
wyżywienie na własny koszt lub opłaca pracodawca ( w zależności od ofert)
zakwaterowanie opłaca szpital

WAŻNE!
Jeżeli nie posiadasz uprawnień do wykonywania pracy za granicą lub Twój dyplom nie jest tam uznawany możesz przez okres od 6 do 8 tygodni podjąć pracę jako pomoc pielęgniarska ( zarobki przez ten okres wynoszą 800 ) następnie po tym okresie szpital uznaje Państwa dyplom

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:
CV w języku niemieckim i polskim, oraz wszystkie wymagane dokumenty

Więcej informacji pod numerem telefonu :
76/7275323

lub:

Handynummer: 0049 176 758 895 12
festnetznummer: 089/20184672

Avatar konik

konik

ul. Obrońców Pokoju a Księża Kępka
767275 ...