Spawacz MAG-135

KONTAKT

Włocławek - Dodane przez rekrutacja32 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MAG-135

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
PosiadamyCertyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ MAG-135

Miejsce pracy: Niemcy Mertingen w pobliżu Augsburga

Wymagania:
Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka niemieckiego
Aktualne certyfikaty Mag-135
Umiejętność wykonywanie spoin pachwinowych ( Kehldraht) oraz doczołowych
( Stumpfnaht)
Umiejętność czytania rysunków
Doświadczenie zawodowe ( spawanie) min. 2 lata
Prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:
Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Oferta pracodawcy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie 1500 Euro netto/ 162h /m-c.
Darmowe zakwaterowanie
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Nadgodziny płatne dodatkowo
Zagwarantowane narzędzia do pracy
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:

Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
W języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073,

Mapa WłocławekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MAG-135

Polecane, ciekawe strony z Włocławka. Prowadzisz serwis o Włocławku lub zwiazany z Włocławek - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Włocławka !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Włocławek !Zobacz stronę Włocławski Portal Pracy !Zobacz stronę Włocławskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Portal Informacyjny Włocławka !Zobacz stronę Młodzieżowy Portal Społecznościowy Włocławka !Zobacz stronę Włocławek - Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Włocławek City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Włocławka: Płock ogłoszenia - Kutno darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Inowrocław ogłoszenia - Koło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję